WP-RecentComments v1.8.1 - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Loading
sq: Duke u ngarkuar

en: Anonymous
sq: Anonim

en: on
sq: më

en: &laquo; Newest
sq: &laquo; Më të rejat

en: &laquo; Newer
sq: &laquo; Më të reja

en: Older &raquo;
sq: Më të vjetra &raquo;

en: &laquo; Back
sq: &laquo; Mbrapsht

en: Recent Comments
sq: Komentet e fundit

en: Title:
sq: Titulli:

en: Number of comments to show:
sq: Numri i komenteve për tu treguar:

en: (at most 20)
sq: (së shumti 20)

en: Length of each comment:
sq: Gjatësia e secilit koment:

en: Show post titles.
sq: Trego titullin e postimit.

en: Show pingback comments.
sq: Trego pingbacket e komenteve.

en: Show trackback comments.
sq: Trego trackbacket e komenteve.

en: Show author avatars.
sq: Trego avatarët e autorëve.

en: The size of avatars:
sq: Madhësia avatarit:

en: The position of avatars:
sq: Pozicioni i avatarëve:

en: Left
sq: Majtas

en: Right
sq: Djathtas

en: The default avatar:
sq: Avatar default:

en: (Filename from '/wp-recentcomments/avatars/' directory or Internet address)
sq: (Emri i dokumentit nga dosja '/ wp-recentcomments/avatars /' ose nga adresë interneti)

en: Show navigator buttons.
sq: Trego butonat e lundrimit.

en: Show the comments from administrators.
sq: Trego komentet nga administratorët.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display.
sq: Shndërro emocione si <code>:-)</code> dhe <code>:-P</code> në grafik.

en: The most recent comments
sq: Komentet e fundit

en: WP-RecentComments
sq: Wp-RecentComments

en: WP-RecentComments Options
sq: Cilësitë e WP-RecentComments

en: JavaScript Library
sq: Libraria JavaScript

en: Use normal JavaScript library that is supported by this plugin.
sq: Përdor librari normale të JavaScript që mbështetet nga ky plugin.

en: Use jQuery library that is supported by WordPress.
sq: Përdor librari jQuery që mbështetet nga Wordpress.

en: Custom jQuery.
sq: jQuery personale.

en: Please input the URL of jQuery:
sq: Ju lutem vendosni URL-në e jQuery:

en: Save Changes
sq: Ruaj Ndryshimet
